לקוחות עסקיים

דברים שמומלץ להביא בחשבון לפני תכנון יום גיבוש לעובדים בחיפה

Group 4 Copy 6

מתכננים יום גיבוש לעובדים בחיפה? זו ההזדמנות שלכם לפנק את העובדים ולפרגן להם מכל הלב. חוץ מ-FUN, לאירועי גיבוש יש עוד המון יתרונות: הם תורמים לשביעות הרצון של העובדים ממקום העבודה, מעלים את התפוקה של העובדים ומאפשרים להם לקחת בחזרה למשרד מיומנויות חברתיות חשובות שמתחדדות במהלך יום הגיבוש.

מסיבה של הרבה אנשים

חשוב לזכור כי כיום הציפיות של עובדים מאירוע כמו יום גיבוש הן גבוהות מאוד. עובדים שומעים מה קורה בחברות אחרות ולפעמים היבטים כמו יום גיבוש או אירועים של עשרות אנשים שמקום העבודה מפיק, נכנסים תחת השיקולים שלהם לגבי כדאיות העבודה במקום מסוים. לכן אם אתם חולמים להפיק יום גיבוש מושלם, המשיכו לקרוא וגלו כל מה שחשוב להביא בחשבון בתכנון.

איזור חיפה מציע לכם מגוון לוקיישנים

אם איזור חיפה הוא המיקום המועדף עליכם, יש מגוון מיקומים שבהם תוכלו לערוך אירוע יוקרה שיגבש את העובדים שלכם.

מקומות רבים מתורגלים באירוח אירועים מ-20 ועד 70 איש, לכם רק נותר לוודא כי המקום מתאים לשומרי כשרות ושאפשר להפיק בו אירוע בוטיק.

תכננו יום גיבוש מקורי ונכון לכם

בתכנון יום גיבוש צוות לעובדים באיזור הצפון, איזור חיפה והקריות ועוד, יש לשים דגש על עיצוב חוויה התואמת את המאפיינים, תחומי העניין והדמוגרפיה של העובדים שלכם.

גישה מותאמת אישית גם משפרת את המעורבות של העובדים וגם מבטיחה כי יום הגיבוש ישיג את מטרותיו – טיפוח אחדות, סולידריות ושיתוף פעולה.

בחרו נושא מרכזי כיפי, כמו ספורט, טבע או תרבות, שישמש הבסיס לאירוע ויספק הקשר ממוקד, המעשיר את החוויה. על הבסיס הזה בנו שילוב של פעילויות מגוונות – החל באתגרים פיזיים ברמות קושי שונות ועד סדנאות יצירה וחקר כמו סדנאות בישול, פתרון בעיות, ODT (Outdoor Training) וכל מה שיכול לשדרג את החוויה ולהעמיק את הקשרים בין העובדים.

כדי להבטיח את הצלחת היום, אל תתפשרו. אם בחרתם בסדנת בישול וודאו כי המנחה מנוסה בהנחיה של עובדים שלאו דווקא מנוסים עם בישול ואם בחרתם פעילות אחרת הבטיחו כי היא הטובה ביותר שאתם יכולים לקבל במסגרת התקציב שלכם, כדי שהעובדים לא ירגישו שאתם מתפשרים על ההנאה שלהם.

דאגו לפרטים הקטנים והחשובים

תכננו לפרטי פרטים את כל העניינים הלוגיסטיים, שיהפכו יום גיבוש לבלתי נשכח. למשל – ארוחות במהלך היום צריכות להיות באווירה של אירוע בוטיק וכן צריך להבטיח שיש תפריט מתאים לשומרי כשרות, צמחונים, טבעוניים וכדומה.

סדרו הסעות ללוקיישן הנבחר אך תנו גם אפשרות להגיע עצמאית ולמצוא חניה בקלות במקום בו נערכת הפעילות.

ולבסוף, חשבו איזו מזכרת אתם יכולים לחלק בסוף האירוע. מתכון נהדר מעוצב ומודפס, מוצר יח"צ חמוד – עציץ, מטריה, תיק איכותי וכדומה, עם לוגו החברה והקדשה, יכול להיות מתנה מושלמת בסוף יום גיבוש מדהים.

שתפו

Facebook
Twitter
WhatsApp
דילוג לתוכן